Відгуки про компанію HUGO
- Віталій Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вітаємо! Дякуємо, що оцінили нашу роботу. Це для нас важливо.
- Коментар продавця
- Михайло Ч.
- Олександр Д.
- Надія В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня! Ваш відгук — дуже цінний для нас. Дякуємо, що поділилися своїми враженнями — до нових зустрічей!
- Коментар продавця
- Світлана С.
Замовляла чашку з підігрівом. Швидко звʼязались, попередили, що відправка не в день замовлення, мене це влаштовувало. Чашку отримала. Все працює👍 Гарно упаковано, ціла коробка, в середині ціла без пошкоджень чашка з кришечкою та підставкою з підігрівом. Підігрів працює, коли ставиш чашку від навантаження вмикається підігрів. Якістю задоволена, чашка просто супер! 🫶Продавець дуже ввічливий та приємний в спілкуванні ☺️Рекомендую!
- Геннадий А.
не рекомендую!!! замовляв фен на 8 березня.... сказали крайній срок буде 7 березня а прийде тільки 12... отдже жінка осталась без подарунка на свято....хотя було замовлення 2 числа.... халатне відношення...
- Виктория Б.
- Віктор Б.
Замовив кронштейн для кріплення телевізора (поворотний за приблизно 650 грн.) , вони мені два дні голову морочили, а потім зателефонувати і сказали, що кронштейн не пройшов перевірку на дефекти і прислали мені варіант заміни (не поворотний кронштейн за 170 грн.) короче, це ЖАХ.
- Вячеслав С.
- Володимир Л.
Усе на вищому рівні!
