Відгуки про компанію HUGO
- Аліна К.
- Ганна Н.
- Olya
- Тетяна П.
Обслуговування було швидким, якісним.
Товар не сподобався:
1. Виглядає наче ним користувались.
На ньому є темні плями, що псує зовнішній вигляд.
2. Друкує фото з чорною полоскою через все фото. Обличчя ваші на фото будуть зіпсовані.
Решта наче все працює, хоча надії тепер нема, що все ок.
Купувала на подарунок.
Загальне враження зіпсоване. - Наталія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Актуальна ціна.Товар був в наявності.Все супер .Задоволена.Рекомендую
- Коментар продавця
Доброго дня! Ваша оцінка — найкращий показник якості нашої роботи.
- Коментар продавця
- Віталій Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вітаємо! Дякуємо, що оцінили нашу роботу. Це для нас важливо.
- Коментар продавця
- Михайло Ч.
- Олександр Д.
- Надія В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня! Ваш відгук — дуже цінний для нас. Дякуємо, що поділилися своїми враженнями — до нових зустрічей!
- Коментар продавця
- Світлана С.
Замовляла чашку з підігрівом. Швидко звʼязались, попередили, що відправка не в день замовлення, мене це влаштовувало. Чашку отримала. Все працює👍 Гарно упаковано, ціла коробка, в середині ціла без пошкоджень чашка з кришечкою та підставкою з підігрівом. Підігрів працює, коли ставиш чашку від навантаження вмикається підігрів. Якістю задоволена, чашка просто супер! 🫶Продавець дуже ввічливий та приємний в спілкуванні ☺️Рекомендую!
