Відгуки про компанію HUGO
- Даня Т.
- Євген Д.
- Владислав М.
Кожного дня годують завтраками, то запаковано, то комплектується, замість 4 днів відправки, сьомий день немає відправлення.
- Сергій К.
- Аліна К.
- Ганна Н.
- Olya
- Тетяна П.
Обслуговування було швидким, якісним.
Товар не сподобався:
1. Виглядає наче ним користувались.
На ньому є темні плями, що псує зовнішній вигляд.
2. Друкує фото з чорною полоскою через все фото. Обличчя ваші на фото будуть зіпсовані.
Решта наче все працює, хоча надії тепер нема, що все ок.
Купувала на подарунок.
Загальне враження зіпсоване. - Наталія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Актуальна ціна.Товар був в наявності.Все супер .Задоволена.Рекомендую
- Коментар продавця
Доброго дня! Ваша оцінка — найкращий показник якості нашої роботи.
- Коментар продавця
- Віталій Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вітаємо! Дякуємо, що оцінили нашу роботу. Це для нас важливо.
- Коментар продавця
