Відгуки про компанію HUGO
- Андрій Н.
Все добре,дешево і сердито...
- Валерий Я.
Все пройшло добре. Але Укрпошта як завжди. Знижка яку дав продавец на доставку в них не спрацювала. Чомусь я не здивований.
- Костянтин Д.
Замовляв столик для ноутбука , столик взагалі не співпадає як на картинках товару що виставив продавець. Столик прогинається в сторону під вагою мого ноутбука . Товар не якісний і зроблений з гів** і палок. Не раджу .
- Ігор С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
В течении 6 дней, позвонили уже 3 раза, пояснили что товара , заказанного , нет в наличии, а тот что есть ВЕСЬ бракованный, но предложили купить ЕРУНДУ по запредельно высокой цене.!!!
- Ігор
Прислали посылку с заказом не тем, что заказывал, а тем что они посчитали нужным отправить. Результат такой- посылка стоит в ДВА раза дороже и в ней лежит ВСЕ что мне вообще не нужно, так как я это не заказывал. Посылка поехала обратно.
- Коментар продавця
Доброго дня!
Перепрошуємо за незручності, які виникли під час оформлення вашого замовлення. Нам шкода, що запропоновані альтернативи не відповідали вашим очікуванням і спричинили розчарування.
Ми зв’язалися з вами, надали вибачення та промокод на наступну покупку як знак уваги.
Також ми переглянули процес перевірки товарів та комунікації з клієнтами, щоб у майбутньому уникати подібних ситуацій.
Щиро вдячні вам за ваш відгук та можливість вирішити складену ситуацію. Сподіваємось на майбутню співпрацю.
- Ігор
- Максим К.
Механізм працює гарно, але критично не відповідає і фото і описові. Годинник вийде дуже маленький а на фото великий.
- Сергій М.
- Евгений Г.
Відправлення чотири дні, краще на олх замовити там в той самий день відправлять
- Юрій Г.
- Юрій З.
Менеджер вийшов на зв'язок на третій день запропонував дорощий товар.
- Денис К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець відправив компресор, яким я вже користувався, але не відмітив це на Prom, і планував вислати моє замовлення. Тому в системі замовлення відображається як скасоване.
Після покупки велосипеда я замислився над насосом, і мій погляд зупинився на портативному компресорі. У цілому він зручний, легкий і компактний. Має вбудований ліхтарик та досить швидко накачує велосипедне колесо.
Для автомобіля він, щоправда, трохи слабуватий: 14-те колесо (запаску) накачав до 2,3 атмосфери за 6 хвилин 50 секунд. Але для велосипеда — дуже зручна і практична річ. 🚴♂️- Коментар продавця
Доброго дня! Щиро вдячні за приємні слова і вашу довіру.
- Коментар продавця
