Відгуки про компанію HUGO
- Альона К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вітаємо вас! Нам дуже приємно бачити такі відгуки — ваша підтримка надихає нас розвиватися й ставати кращими!
- Коментар продавця
- Влада К.
В перший день замовлення мені зателефонував менеджер та сказав що зараз можуть відправити товар в іншому кольорі , а в чорному треба зачекати … погодилась , на наступний день сказали що чорні з браком , знову пропонували інший колір, сказала що мені не підходить , сказали що тоді відправлять в терміни які обговорювались чорний , потім знову телефонували і знову попробували інший колір від якого я відмовилась вже два рази, сказавши що чорних не будет. Хоча коли я просила повернення якщо вони не впевнені в тому що буде мій колір то вони сказали що знайдуть і що він буде . Не рекомендую
- Сергей В.
Получил тренажёр твистер! Очень качественно сделан, цена хорошая!
- Наталія П.
Якість обслуговування жахлива. Замовила столик 5.03.26, в результаті прождала до 10.03.26 і так замовлення не надійшло. Хоча мені обіцяли і переконували що до 13.03.26 Я отримаю свій дитячий столик. Не рекомендую цього продавця 🥴
- Олена Г.
Гарне і швидке обслуговування.
- сергей а.
- Дима Ч.
- Сергій В.
Швидко допомогли розібратися з ситуацією
- Тамара Є.
- Елена Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Задоволена товаром. Все швидко прийшло. Павербанк взагалі - супер
- Коментар продавця
Доброго дня! Щиро дякуємо вам за довіру та замовлення! Раді, що виправдали ваші очікування — чекаємо знову!
- Коментар продавця
