Відгуки про компанію HUGO
- Алексей Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня! Ми раді, що наш сервіс вам підійшов. Дякуємо за замовлення та зворотний зв’язок!
- Коментар продавця
- Елена С.
Замовила баф. Передзвонили ввечері. Кажуть , ви у нас вже замовляли, тому для вас є товари зі знижками. Каже павербанк за 900 там з чимось гривень. Ну, думаю, візьму павер. Так як я військова, мені він потрібен щодня 2 мої мене не рятують. Прийшов мені павер за 900 грн. ВИ ЗНУЩАЄТЕСЯ??? ЦЕ ШО ЗА Х....НЯ???!!!
ВІН ЗАРЯДЖАЄ 50 % телефону!!!
Коробка на один павербанк, на 30.000, а в коробці хуйня!!! На 310 !!!! Це що за розвод?? Або ви не перевіряєте товар перед відправкою, або ви так дурите людей!!! Перевірити на пошті не мала часу, так як повторюся я військова, була на службі і вирвалася, скоренько забрати посилку. Ну що ж. Реклама у Тік Ток та Фейсбук вам гарантована.
НЕ РАЖДУ МАГАЗИН!!!! ТОВАР НЕ ВІДПОВІДАЄ ОПИСУ!!! Дурять людей!!! - Владислав К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла кушон для обличчя, мені дуже сподобалося обслуговування, товар відправили швидко.
- Коментар продавця
Щиро вдячні вам за чудове замовлення і позитивний відгук! Дуже приємно працювати для таких клієнтів, як ви!
- Коментар продавця
- Анна К.
- алексей И.
- Наталья П.
Все ок
- Оксана Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже зручна для ванної кімнати
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за теплі слова. Ми справді цінуємо вашу думку і чекаємо нових замовлень від вас!
- Коментар продавця
- Альона К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вітаємо вас! Нам дуже приємно бачити такі відгуки — ваша підтримка надихає нас розвиватися й ставати кращими!
- Коментар продавця
- Влада К.
В перший день замовлення мені зателефонував менеджер та сказав що зараз можуть відправити товар в іншому кольорі , а в чорному треба зачекати … погодилась , на наступний день сказали що чорні з браком , знову пропонували інший колір, сказала що мені не підходить , сказали що тоді відправлять в терміни які обговорювались чорний , потім знову телефонували і знову попробували інший колір від якого я відмовилась вже два рази, сказавши що чорних не будет. Хоча коли я просила повернення якщо вони не впевнені в тому що буде мій колір то вони сказали що знайдуть і що він буде . Не рекомендую
