Кошик
Заповнюйте всі Ваші дані в корзині для швидкої відправки!
Інтернет-магазин HUGO
+380 (50) 479-90-05
+380 (63) 249-13-45
Кошик

Відгуки про компанію HUGO

  • Дмитро Р.
    Добре
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Юлія Ф.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Маша Н.
    Дуже погано

    Заказала ролики ,позвонил менеджер сказала что у меня так как новый покупатель подарок на выбор есть ,предложили вакуматор который якобы стоит 900 но мне со скидкой 40 процентов будет 600, прислали галимый вакуматор который у них стоит до 300 грн. Обманывают и втюхивают не то что надо

  • Юрий С.
    Погано

    Замість одного набору, прислали інший, звичайно дешевший. Міняти не відмовляються, але це час, нерви і не виключено, що і мої власні кошти. Якість товару бажає кращого

  • Хамідрак Г.
    Дуже погано

    Замовляла камеру!!!
    Зателефонував менеджер,підтвердили замовлення,почав пропонувати різні речі,погодилася на праску та карту пам'яті оплатила одразу на реквізити ФОП
    Сьогодні отримала замовлення,зайшла до них на сайт глянути ціни на той товар який мені відправили,виявляється що менеджер по телефону ЗАВИЩЮЄ ЦІНИ.
    Написала сьогодні менеджеру,і звичайно повний ігнор.
    НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗАМОВЛЯТИ У ЦІЄЇ КОМПАНІЇ НІЧОГО!!!!!

  • Владимир М.
    Відмінно
  • Олександр Т.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Хочу залишити відгук про цей магазин, щоб інші покупці були уважні.
    Я замовив на Prom комплект: парову мийку та термомашинку для вакуумування пакетів. Перед оформленням замовлення мені пообіцяли, що товар буде відправлений у той же день. Через це я одразу оплатив замовлення наперед, тому що посилка була потрібна терміново — на подарунок.
    Однак відправлення в той день так і не відбулося. Коли я звернувся до магазину наступного дня і попросив відправити посилку, мені відповіли, що вона вже запакована і завантажується в автомобіль для відправки на Нову Пошту. Але і цього разу посилку так і не відправили.
    Фактично мене двічі ввели в оману. Я спеціально зробив замовлення у п’ятницю (6 числа), щоб товар швидко відправили. Потім у суботу ще раз просив відправити, тому що в неділю (8 числа) магазин не працює. Незважаючи на це, посилку відправили лише в понеділок, коли подарунок уже був не потрібен.
    Вважаю таку поведінку неповагою до покупця. Якщо ви не можете відправити товар у обіцяний термін — не потрібно обіцяти. Особливо коли покупець вже оплатив товар наперед і попередив, що відправка має бути терміновою.
    Пишу цей відгук, щоб інші покупці були обережні і добре подумали перед тим, як робити передоплату в цьому магазині.

  • Денис В.
    Нейтрально

    у комплекті небуло пістолету для клею

  • Микола К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Ярослав В.
    Нейтрально
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Довге відправлення. Товар не такий як на сайті