влевовправо
-30%Акустична Bluetooth колонка 2*10" 100Вт + 2 мікрофони, GD-2132, Чорна / Портативна активна колонка / Караоке-колонка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234593034
9 698,57 ₴
6 789 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 479-90-05
- +380 (63) 249-13-45Служба підтримки клієнтів
- +380 (67) 878-53-65
- +380 (50) 759-49-91ОПТ
- +380 (50) 759-50-25Дроп
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова колонка GEDI-G GD-2132 — ваш ідеальний супутник для якісного прослуховування музики будь-де.
Переваги:
- Значна автономність для тривалого прослуховування
- Потужне та кришталево чисте звучання
- Стабільне бездротове з'єднання через Bluetooth
- Можливість відповідати на дзвінки завдяки вбудованому мікрофону
- Трендовий дизайн та ергономічний корпус
- Інтуїтивно зрозуміла панель управління
- Універсальне сполучення з більшістю гаджетів
Опис:
Портативна колонка GEDI-G GD-2132 створена для цінителів чистого звуку та мобільності. Лаконічний сучасний дизайн дозволяє пристрою чудово виглядати в будь-якій обстановці, а компактні розміри дозволяють без зусиль брати її з собою в поїздки, просто поклавши в рюкзак.
Модель підтримує роботу з різними типами аудіоносіїв, надаючи повну свободу у виборі плейлиста. Корпус виконаний із зносостійких матеріалів, що гарантує довгий термін служби навіть при активному щоденному використанні. GEDI-G GD-2132 стане чудовим рішенням для вечірки на природі, затишного вечора вдома або відпочинку на дачі, створюючи потрібну атмосферу в будь-який момент.

Характеристики:
- Модель: GEDIG GD2132
- Тип: портативна
- Призначення: акустична установка
- Тип акустичної системи: активна
- Кількість динаміків: 2 шт
- Потужність: 100 Вт
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Чутливість: 70 дБ
- Частотний діапазон: 48 Гц – 20 000 Гц
- Розмір динаміка: 10"
- Бездротові можливості: Bluetooth
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір корпусу: чорний
Комплектація:
- Портативна акустика GEDI-G GD-2132
- 2 мікрофони
- Кабель для зарядки
- Пульт ДК
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 48 Гц |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 70 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 337 мм |
| Ширина | 367 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 780 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість динаміків | 2 |
| Максимальна потужність | 100 |
| Потужність | 100 вт |
| Призначення | Акустичне встановлення |
| Розмір динаміка | 10 |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Активна |
- Ціна: 6 789 ₴






