влевовправо
-30%Компактний замшевий гаманець Baellerry Forever Кораловий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 123461558
212,86 ₴
149 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 479-90-05
- +380 (63) 249-13-45Служба підтримки клієнтів
- +380 (67) 878-53-65
- +380 (50) 759-49-91ОПТ
- +380 (50) 759-50-25Дроп
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 27 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Штучна замша |
| Стиль | Молоденький |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 149 ₴









