ПодарунокАвтомобільний зарядний пристрій 10A, MA-1210A + Налобний ліхтар RJ-3000 / Заряджання для автомобільного акумулятора
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234574194
1 171 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 249-13-45Служба підтримки клієнтів
- +380 (67) 878-53-65
- +380 (50) 759-49-91ОПТ
- +380 (50) 759-50-25Дроп
Зарядний пристрій для акумуляторів MA-1210A являє собою надійний та зручний зарядний пристрій, спроектований для забезпечення ефективної зарядки акумуляторів з контролем та безпекою.
Переваги:
- Висока потужність.
- Інтегрований амперметр.
- Багатофункціональність.
- Захист від перегріву.
- Автоматичне вимкнення.
- Легкість використання.
- Портативний та компактний.
Опис:
Заряджання для автомобільного акумулятора BATTERY CHARGER 10A MA-1210A з вбудованим амперметром - це інноваційний пристрій, призначений для ефективного заряджання різних типів акумуляторів. Вбудовані механізми безпеки запобігають пошкодженню акумуляторів та пристрою у разі неполадок. При досягненні повної зарядки пристрій може автоматично вимкнути, запобігаючи перезарядженню та збільшенню терміну служби акумулятора.
Зарядка BC-MA1210A повністю автоматичний. Тобто підключення зарядки до електромережі супроводжуватиметься індикацією червоного світлодіода та автономною роботою при переході до режиму відключення при повному розряді батареї. А підключення безпосередньо до акумулятора за допомогою вмонтованих клем супроводжуватиметься індикацією зеленого світлодіода та автономною роботою при повному заряді акумулятора та наступного переходу в режим заощадження енергії та заряду.

Характеристики:
- Тип товару: зарядка для акумулятора авто / зарядне для акумулятора
- Потужність заряду до: 10 Ампер
- Потужність вольт: 12 вольт
- Контроль струму - стрілковий амперметр
- Три рівні заряду: є
- Захист від короткого замикання: є
- Захист від переплутання полярності: є
- Довжина: 130 мм.
- Ширина: 90 мм.
- Висота: 55 мм.
- Номінальна вхідна напруга: AC 220v
- Номінальна частота 47-63 Hz
- Коефіцієнт потужності ≥0,85
- Діапазон температур: -40 +105С
- Тип зарядного пристрою: Імпульсні
- Матеріал корпусу: Алюміній
- Кількість режимів заряду: 1
- Струм заряду 10.0(А)
- Місткість акумулятора 100.0(А/год).
Комплектація:
- Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора BATTERY CHARGER 10A MA-1210A
- Клеми
- + Подарунок Налобний ліхтар RJ-3000
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Струм заряду | 10 А |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Наявність амперметра | Да |
| Ручка для перенесення | Немає |
| Тип індикатора | Светодиод |
| Додаткові функції | Захист від переполюсування, Захист від перегріву, Захист від перезарядження |
- Ціна: 1 171 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Автомобільний зарядний пристрій 10A, MA-1210A + Налобний ліхтар RJ-3000 / Заряджання для автомобільного акумулятора»









