-30%Рушники подарункові, 2шт/уп, 50х90см, 70х140см, Moz cicek pudra, Пудровий / Комплект рушників махрових / Набір рушників
- В наявності
- Код: 345601534
981,06 ₴
686,74 ₴
- +380 (63) 249-13-45Служба підтримки клієнтів
- +380 (67) 878-53-65
- +380 (50) 759-49-91ОПТ
- +380 (50) 759-50-25Дроп
М'якість і комфорт у кожному дотику!
- Чудова якість матеріалу
- Елегантна подарункова упаковка
- Відмінна гігроскопічність (поглинаюча здатність)
- Ідеальний варіант для подарунка
- Неймовірна м'якість та комфорт
Подарунки Moz cicek – це бездоганне поєднання високої якості та максимального комфорту. Виготовлені з чудового матеріалу, вони дарують неймовірну м'якість і мають відмінне поглинання, що робить їх незамінними для щоденного використання. Комплект поставляється в елегантній подарунковій упаковці, що включає 2 штуки, завдяки чому у вас завжди буде під рукою свіжий і чистий рушник.
Ці махрові рушники Moz cicek відрізняються винятковою міцністю та довговічністю. Вони збережуть свої первісні властивості та зовнішній вигляд навіть після численних прань. Завдяки стильному та універсальному дизайну, вони легко впишуться у будь-який інтер'єр ванної кімнати, приносячи до нього затишок та елегантність. Вибираючи рушники Moz cicek, ви вибираєте комфорт та якість, відчутні у кожній деталі.

Характеристики:
- Тип: Махрові рушники в подарунковій коробці
- Розмір: 50х90см; 70х140 см
- Кількість в упаковці: 2шт
- Тип тканини: Махра
- Склад: 100% Бавовна
- Щільність тканини: 480гр/м2
- Колір: Пудровий, Персиковий, Лавандовий, Рожевий, Ліловий
- Догляд: Ручне/Машинне прання
- Країна виробник: Туреччина
Комплектація:
- Махрові рушники 2шт
- Упаковка
| Склад матеріалу | |
|---|---|
| Бавовна | 100 % |
| Основні | |
| Довжина | 140 см |
| Колір | Пудровий |
| Комплектація | Набір |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Подарункова упаковка | Так |
| Призначення рушника | Банний |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип тканини | Махра |
| Ширина | 70 см |
| Щільність | 480 г/м2 |
| Розмір рушника | 50х90см |
- Ціна: 686,74 ₴






