влевовправо
-30%Набір лицьових махрових рушників, 6 штук (70x140 см)/п, Cestepe Micro delux Bayone/Набір рушників бавовняних
- В наявності
- Код: 345601900
4 377,01 ₴
3 063,91 ₴
+380 (50) 479-90-05
- +380 (63) 249-13-45Служба підтримки клієнтів
- +380 (67) 878-53-65
- +380 (50) 759-49-91ОПТ
- +380 (50) 759-50-25Дроп
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 90 см |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | Набір |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Призначення рушника | Для рук та обличчя |
| Тип тканини | Махра |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір рушника | 70х140см |
- Ціна: 3 063,91 ₴






