Отзывы о компании HUGO
- Діма К.
- Юлія К.
- Дмитрий І.
- Антон С.
- Михаил Р.
Робили замовлення 06.03.26 казали що треба по швидше бо день народження 10.03, пообіцяли відправити ніби аж 07.03 і пообіцяли по скоріше, 08.03 я зателефонував і мені пообіцяли що 09.03 вже точно буде відправка, але вже навіть так з Львівської області у Чернігівську воно дійти не встигне до дня народження, сьогодні вже 10.03, у мами день народження, папуга сидить у коробці а клітку магазин так і не відправив, посилка була сплачена в момент замовлення, менеджер каже що сьогодні вже точно буде відправка, і каже що не знає що мені там обіцяли менеджери раніше, навіщо обіцяти якщо не можуть виконати, скажіть просто як є, я замовив би у інших і все, а так взяли і зіпсували свято, в бідний папуга у коробці сидить
- Богдан Г.
- Іля О.
Перший раз масажер прийшов не робочий (( продавець сказав що відправить другий з нової партії і обманув !!!! Позвонив щераз те саме!
- Иван С.
Отличные часы!
- Ірина Ч.
Прийшло все швидко. Гарно запаковано, все ціленьке, що дуже важливо, легко зібралося . Дитина задоволена. Дякую продавцю.
- Валентин Н.
