Отзывы о компании HUGO
- Сергій Д.
4 дні комплектується, жахливо!
- Тетяна Г.
Брала електрочайник ,дуже хотіла із малюнком але була дуже розчарована ,коли на чайнику малюнок просто наклейка наліпка яка після нагрівання чайника почала надкватися і відклеюватись
Для продавця порада указуйте в описі всі деталі про свій товар
Якщо б я купувала в магазині то це й чайник ніколи не купила б - СЕРГЕЙ Т.
Гарно,швидко,якісно.. Так тримати!!!!
- Маріанна Г.
- Юлія Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Вітаємо! Дякуємо, що оцінили нашу роботу. Це для нас важливо.
- Комментарий продавца
- Mariia M.
- Галина П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Акумуляторний гребінець для випрямлення волосся замовляла чорний чекала тиждень пропонували білий отримала голубий.
- Дмитро П.
- Елена П.
- Анастасія К.
Підтвердила замовлення, звірила всі дані для доставки при телефонній розмові, а потім через декілька днів замовлення просто скасували. Не рекомендую. До речі відправку обіцяють зробити на 4-5 день, хоча мабуть прийшлось би чекати довше судячи з магазину.
