Корзина
Заполняйте все Ваши данные в корзине для быстрой отправки!
Интернет-магазин HUGO
+380 (50) 479-90-05
+380 (63) 249-13-45
Корзина

Отзывы о компании HUGO

  • Елена С.
    Очень плохо

    Замовила баф. Передзвонили ввечері. Кажуть , ви у нас вже замовляли, тому для вас є товари зі знижками. Каже павербанк за 900 там з чимось гривень. Ну, думаю, візьму павер. Так як я військова, мені він потрібен щодня 2 мої мене не рятують. Прийшов мені павер за 900 грн. ВИ ЗНУЩАЄТЕСЯ??? ЦЕ ШО ЗА Х....НЯ???!!!
    ВІН ЗАРЯДЖАЄ 50 % телефону!!!
    Коробка на один павербанк, на 30.000, а в коробці хуйня!!! На 310 !!!! Це що за розвод?? Або ви не перевіряєте товар перед відправкою, або ви так дурите людей!!! Перевірити на пошті не мала часу, так як повторюся я військова, була на службі і вирвалася, скоренько забрати посилку. Ну що ж. Реклама у Тік Ток та Фейсбук вам гарантована.
    НЕ РАЖДУ МАГАЗИН!!!! ТОВАР НЕ ВІДПОВІДАЄ ОПИСУ!!! Дурять людей!!!

  • Владислав К.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Тетяна Н.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Замовляла кушон для обличчя, мені дуже сподобалося обслуговування, товар відправили швидко.

  • Анна К.
    Очень плохо
  • алексей И.
    Отлично
  • Наталья П.
    Отлично

    Все ок

  • Оксана Р.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Дуже зручна для ванної кімнати

  • Альона К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Влада К.
    Очень плохо

    В перший день замовлення мені зателефонував менеджер та сказав що зараз можуть відправити товар в іншому кольорі , а в чорному треба зачекати … погодилась , на наступний день сказали що чорні з браком , знову пропонували інший колір, сказала що мені не підходить , сказали що тоді відправлять в терміни які обговорювались чорний , потім знову телефонували і знову попробували інший колір від якого я відмовилась вже два рази, сказавши що чорних не будет. Хоча коли я просила повернення якщо вони не впевнені в тому що буде мій колір то вони сказали що знайдуть і що він буде . Не рекомендую

  • Сергей В.
    Отлично

    Получил тренажёр твистер! Очень качественно сделан, цена хорошая!